Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -16904408 lety jste mohli vidět na programu ČST 1 epizodu "Jak Rumcajs pro kukačku pad málem do vězení" ze seriálu "O loupežníku Rumcajsovi" (Česká republika) .Země pohádek s DVD "O kocouru Mikešovi" právě v prodeji
O MikešoviMožná jste zaznamenali, že již několik měsíců vychází na pultech novinových stánku časopis Země pohádek s DVD přílohou plnou vybraných Večerníčkových pohádek.

Tento měsíc je v prodeji Země pohádek s přílohou "O kocouru Mikešovi". Klasická Večerníčkova pohádka podle knihy Josefa Lady se představí v devíti příbězích o celkové délce 60 minut.

Společně s Mikešem je stále v prodeji vánoční speciál Země pohádek s DVD přílohou "To nejlepší z večerníčků". Každé číslo je možné zakoupit za pouhých 199 Kč.

10.01.2006, autor: Robert Štípek


Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425
Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com