Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před 24 lety jste mohli vidět na programu ČT 2 epizodu "Ze života čápů 1" ze seriálu "Ze života čápů" (Spolková republika Německo) a na programu ČT 1 epizodu "Jak si dopřáli limonádu" ze seriálu "Pingu" (Švýcarsko) .Země pohádek s DVD "O kocouru Mikešovi" právě v prodeji
O MikešoviMožná jste zaznamenali, že již několik měsíců vychází na pultech novinových stánku časopis Země pohádek s DVD přílohou plnou vybraných Večerníčkových pohádek.

Tento měsíc je v prodeji Země pohádek s přílohou "O kocouru Mikešovi". Klasická Večerníčkova pohádka podle knihy Josefa Lady se představí v devíti příbězích o celkové délce 60 minut.

Společně s Mikešem je stále v prodeji vánoční speciál Země pohádek s DVD přílohou "To nejlepší z večerníčků". Každé číslo je možné zakoupit za pouhých 199 Kč.

10.01.2006, autor: Robert Štípek


Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425 Warning: Division by zero in /u/vecernicek.com/www/admin/inc/functions.inc.php on line 425
Jméno:

| Zapomeň mne
E-mail: (nepovinné)
Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com