Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -14354895 lety jste mohli vidět .Díky trvalé spolupráci s firmou Supraphon a časopisem Země pohádek pro vás máme již čtvrté kolo soutěže o CD a DVD s večerníčky. Tentokrát je soutěž opravdu velká, protože máme připraveny výhry pro 15 výherců. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a některá z cen může být vaše. Soutěžit můžete zde.
14.05.2006, autor: Robert Štípek
Spejbl s Hurvínkem konečně vědí, čí jsou. Práva na používání ochranných známek na slavné loutky přiřkl ve čtvrtek Vrchní soud v Praze ředitelce Divadla S+H Heleně Štáchové. Spor o Spejbla a Hurvínka s ní vedl Městský ústav sociálních služeb v Plzni, který je dědicem po zakladateli divadla Josefu Skupovi. Více v článku na novinky.cz
14.05.2006, autor: Robert Štípek
Obdivuhodné a neopakovatelné vypravěčské umění Jiřiny Bohdalové, které znají diváci a posluchači už tří generací, je díky Supraphonu zaznamenáno na řadě zvukových nosičů. Výběr snad nejznámějších pohádkových příběhů s postavičkami, jež netřeba představovat, nabízí tento titul.

Na CD "Večerníčky s Jiřinou Bohdalovou" najdete tyto pohádky: Jak Křemílek a Vochomůrka zasadili semínko, Jak hledali pět peněz, Jak vezli čtyři velké kameny, Malá čarodějnice má zlost, Filipojakubská noc, Malá čarodějnice kuje pomstu, Létáte na koštěti?, O hloupém vlku a chytrém beránkovi, O strašidelném hrádku, Proč se usmívá měsíček, Jak Rákosníček nezahnal mráz, Jak se Rákosníček bál, že mu z rybníka uteče všechna voda, Jak Rákosníček válčil s vodními šneky. Titul vychází: 12. května 2006 Doporučená cena: CD 199,- Kč/ MC 119,- Kč.
25.04.2006, autor: Robert Štípek
RákosníčekK dnes už klasickým a v minulosti mimořádně úspěšným "večerníčkovským" seriálům ČT patří pohádkové příběhy vodního skřítka Rákosníčka. Napsal je Jaromír Kincl, vizuální podobu jim vtiskl výtvarník Zdeněk Smetana a svým interpretačním mistrovstvím je oživila Jiřina Bohdalová, která je také v letech 2001 a 2002 natočila (s nezaměnitelnou hudbou Václava Zahradníka) pro Supraphon. Nyní se Rákosníček vrací v čase "večerníčku" na televizní obrazovky a výběr z více než tři desítek jeho pohádek pod názvem "Rákosníček: Nejhezčí pohádky od rybníka Brčálníku" najdete na pultech obchodů za 199,- Kč.
07.04.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com