Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -9954624 lety jste mohli vidět .Známý režisér Pavel Koutský (poslední seriál Do pohádky) začal pracovat na novém kresleném seriálu pro Večerníček. Je také autorem výtvarných návrhů. Doktor Animo nejen léčí malá a velká zvířata, ale je také jejich dobrým přítelem. Snaží se jim splnit jejich zvláštní a bláznivá přání. Navíc je tak hodný a šikovný, že jim hned ukáže, jak to bude vypadat, až se jejich přání vyplní. A zvířata se sama rozhodnou.

Jak dopadne například hroch, slon nebo kočka, to však uvidíte až příští rok. Ale jak vypadá sám pan doktor a jeho zvířata, to můžete vidět už dnes na stránkách České televize.
06.04.2006, autor: Robert Štípek
Spejbl a HurvínekTa historická chvíle přišla v neděli 2. května 1926. Odpoledne se hrálo Kašpárkovo dobrodružství, večer komedie Počestný dům, doplněná Spejblovým veselým přídavkem. Ten den odpoledne přinesl výtvarník Gustav Nosek do divadla záhadný balíček a vybalil z něho loutku okatého dítěte v bílé noční košilce. Na první pohled bylo patrné příbuzenství se Spejblem. Radostně překvapený Skupa se rozhodl loutku okamžitě uvést na scénu... a pak vstoupil Hurvínek, nesl židličku a už svým pouhým zjevem - po okamžiku tichého úžasu - vyvolal bouřlivý potlesk! Zapípal rozpačité "Rukulíbám" a sklidil další aplaus. Nebyl však ještě očím veřejnosti zvyklý, skryl se tedy do Spejblových šosů a samými rozpaky začal koulet očima... U publika to vyhrál hned napoprvé!

Česká televize k jubileu loutky Hurvínka připravuje do vysílání Večerníčky "Znovu u Spejbla a Hurvínka" na ČT1 od 19.4. do 1.5. vždy v 19:00.

Supraphon připravuje k vydání CD/MC novou nahrávku: O praštěném Hurvínkovi. Vedle Heleny Štáchové a Martina Kláska se na novince podílí i řada skvělých herců jako je Václav Postránecký, Ljuba Skořepová, Ota Jirák, Miroslav Vladyka.

Do třetice je tu třetí gratulant a tím je časopis Země pohádek, který na 19.4. připravuje speciální vydání svého časopisu s DVD přílohou "Znovu u Spejbla a Hurvínka 2".

Více informací o samotném Spejblu a Hurvínkovi najdete na výborné stránce Planetka Spejbla a Hurvínka.
06.04.2006, autor: Robert Štípek
Dvaaosmdesátiletý režisér, scenárista a animátor Břetislav Pojar se ve světě animovaného filmu pohybuje již přes šedesát let. Nesmrtelným se stal především díky seriálu o medvědech, kteří si říkali "pane" a potkali se u Kolína, ale svůj um věnoval i pro večerníček "Jája a Pája". Aktuálně můžete jeho práci vidět v celovečerním snímku Fimfárum II., kde naočil pohádku o Palečkovi. Ve svém perném životě si udělal chvilku a velmi zajímavě se rozpovídal pro časopis Týden. Takže pokud máte chvilku i vy, určitě se začtěte do rozhovoru s touto legendou českého animového filmu - Každý jsme jinak šišatý.
22.03.2006, autor: SUNíčko
Ve spolupráci s firmou SUPRAPHON a časopisem ZEMĚ POHÁDEK jsme pro vás připravili již třetí soutěž, kde můžete tentokrát vyhrát CD s příběhy Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře nebo časopis Země pohádek s DVD přílohou Fimfárum. Soutěž najdete zde.
11.03.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com