Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -10313113 lety jste mohli vidět .



Známý režisér Pavel Koutský (poslední seriál Do pohádky) začal pracovat na novém kresleném seriálu pro Večerníček. Je také autorem výtvarných návrhů. Doktor Animo nejen léčí malá a velká zvířata, ale je také jejich dobrým přítelem. Snaží se jim splnit jejich zvláštní a bláznivá přání. Navíc je tak hodný a šikovný, že jim hned ukáže, jak to bude vypadat, až se jejich přání vyplní. A zvířata se sama rozhodnou.

Jak dopadne například hroch, slon nebo kočka, to však uvidíte až příští rok. Ale jak vypadá sám pan doktor a jeho zvířata, to můžete vidět už dnes na stránkách České televize.
06.04.2006, autor: Robert Štípek
Spejbl a HurvínekTa historická chvíle přišla v neděli 2. května 1926. Odpoledne se hrálo Kašpárkovo dobrodružství, večer komedie Počestný dům, doplněná Spejblovým veselým přídavkem. Ten den odpoledne přinesl výtvarník Gustav Nosek do divadla záhadný balíček a vybalil z něho loutku okatého dítěte v bílé noční košilce. Na první pohled bylo patrné příbuzenství se Spejblem. Radostně překvapený Skupa se rozhodl loutku okamžitě uvést na scénu... a pak vstoupil Hurvínek, nesl židličku a už svým pouhým zjevem - po okamžiku tichého úžasu - vyvolal bouřlivý potlesk! Zapípal rozpačité "Rukulíbám" a sklidil další aplaus. Nebyl však ještě očím veřejnosti zvyklý, skryl se tedy do Spejblových šosů a samými rozpaky začal koulet očima... U publika to vyhrál hned napoprvé!

Česká televize k jubileu loutky Hurvínka připravuje do vysílání Večerníčky "Znovu u Spejbla a Hurvínka" na ČT1 od 19.4. do 1.5. vždy v 19:00.

Supraphon připravuje k vydání CD/MC novou nahrávku: O praštěném Hurvínkovi. Vedle Heleny Štáchové a Martina Kláska se na novince podílí i řada skvělých herců jako je Václav Postránecký, Ljuba Skořepová, Ota Jirák, Miroslav Vladyka.

Do třetice je tu třetí gratulant a tím je časopis Země pohádek, který na 19.4. připravuje speciální vydání svého časopisu s DVD přílohou "Znovu u Spejbla a Hurvínka 2".

Více informací o samotném Spejblu a Hurvínkovi najdete na výborné stránce Planetka Spejbla a Hurvínka.
06.04.2006, autor: Robert Štípek
Dvaaosmdesátiletý režisér, scenárista a animátor Břetislav Pojar se ve světě animovaného filmu pohybuje již přes šedesát let. Nesmrtelným se stal především díky seriálu o medvědech, kteří si říkali "pane" a potkali se u Kolína, ale svůj um věnoval i pro večerníček "Jája a Pája". Aktuálně můžete jeho práci vidět v celovečerním snímku Fimfárum II., kde naočil pohádku o Palečkovi. Ve svém perném životě si udělal chvilku a velmi zajímavě se rozpovídal pro časopis Týden. Takže pokud máte chvilku i vy, určitě se začtěte do rozhovoru s touto legendou českého animového filmu - Každý jsme jinak šišatý.
22.03.2006, autor: SUNíčko
Ve spolupráci s firmou SUPRAPHON a časopisem ZEMĚ POHÁDEK jsme pro vás připravili již třetí soutěž, kde můžete tentokrát vyhrát CD s příběhy Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře nebo časopis Země pohádek s DVD přílohou Fimfárum. Soutěž najdete zde.
11.03.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNews



Copyright (c) 2005 VECERNICEK.com