Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -16521022 lety jste mohli vidět .Ve spolupráci s firmou SUPRAPHON a časopisem ZEMĚ POHÁDEK jsme pro vás připravili další soutěž, kde můžete tentokrát vyhrát CD s příběhy Macha a Šebestové: Nejlepší dobrodružství nebo časopis Země pohádek s DVD přílohou Broučci. Soutěž najdete zde.
17.02.2006, autor: Robert Štípek
Hurvínek v pohádkovém leseDalší titul z tvůrčího odkazu dlouholetého ředitele Divadla S+H Miloše Kirschnera s názvem "Hurvínek v pohádkovém lese" nabízí pětačtyřicetiminutovou hříčku, v níž vyjde najevo jak to "doopravdy" bylo s Červenou Karkulkou i Perníkovou chaloupkou, a navíc tři "listy" z Hurvínkova kalendáře. Skvělé nadčasové scénáře plné laskavého, dětem srozumitelného humoru i mistrovskou interpretaci dřevěných "hrdinů" ocení nejmladší posluchači dnes stejně, jako před více než třemi desítkami let jejich rodiče. CD vydala firma Supraphon a v prodeji je za 213Kč například na Bontonland.cz.
08.02.2006, autor: Robert Štípek
Mach a ŠebestováFirma Supraphon, která pravidelně vydává na CD ty nejznámější večerníčkovské pohádky, v těchto dnech uvedla na trh svůj nejnovější přírůstek do této pohádkové rodiny: Mach a Šebestová - Nejlepší dobrodružství. Výběrové CD namluvil - stejně jako televizní příběhy - Petr Nárožný a svým typickým hlasem nás seznámí se školníkem, který pochází z doby ledové nebo nás naopak přenese do rozpálené Afriky na závody s domorodým kouzelníkem. Na stránce Supraphonu si můžete z tohoto CD poslechnout i audio ukázky. Samotné CD zakoupíte za 199,- Kč například zde.

CD: "Mach a Šebestová - Nejlepší dobrodružství" připravujeme jako jednu z věcných cen do únorového kola soutěže na vecernicek.com, které odstartuje 16.2. Těšte se.
02.02.2006, autor: Robert Štípek
Díky spolupráci s časopisem ZEMĚ POHÁDEK, který každý měsíc přináší jako přílohu vybrané DVD s večerníčkovými pohádkami, jsme pro vás připravili pravidelnou měsíční soutěž. Čtyři výherci, kteří správně odpoví na tři jednoduché otázky, získají jedno ze čtyř vydání časopisu ZEMĚ POHÁDEK s DVD přílohou O KOCOURU MIKEŠOVI nebo TO NEJLEPŠÍ Z VEČERNÍČKŮ. Soutěž najdete zde.
15.01.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com