Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -3088214 lety jste mohli vidět .Mach a ŠebestováFirma Supraphon, která pravidelně vydává na CD ty nejznámější večerníčkovské pohádky, v těchto dnech uvedla na trh svůj nejnovější přírůstek do této pohádkové rodiny: Mach a Šebestová - Nejlepší dobrodružství. Výběrové CD namluvil - stejně jako televizní příběhy - Petr Nárožný a svým typickým hlasem nás seznámí se školníkem, který pochází z doby ledové nebo nás naopak přenese do rozpálené Afriky na závody s domorodým kouzelníkem. Na stránce Supraphonu si můžete z tohoto CD poslechnout i audio ukázky. Samotné CD zakoupíte za 199,- Kč například zde.

CD: "Mach a Šebestová - Nejlepší dobrodružství" připravujeme jako jednu z věcných cen do únorového kola soutěže na vecernicek.com, které odstartuje 16.2. Těšte se.
02.02.2006, autor: Robert Štípek
Díky spolupráci s časopisem ZEMĚ POHÁDEK, který každý měsíc přináší jako přílohu vybrané DVD s večerníčkovými pohádkami, jsme pro vás připravili pravidelnou měsíční soutěž. Čtyři výherci, kteří správně odpoví na tři jednoduché otázky, získají jedno ze čtyř vydání časopisu ZEMĚ POHÁDEK s DVD přílohou O KOCOURU MIKEŠOVI nebo TO NEJLEPŠÍ Z VEČERNÍČKŮ. Soutěž najdete zde.
15.01.2006, autor: Robert Štípek
Čtyři uši na meziOd soboty 14. 1. 2006 bude moci divák České televize shlédnout nový třináctidílný večerníček nazvaný Čtyři uši na mezi. Dle knižní předlohy Markéty Zinnerové jej natočila režisérka Nataša Boháčková. Večerníček má dva hlavní hrdiny, králíčka Jujdáska a jeho kamaráda zajíčka Hejáska. Oboum postavám propůjčila svůj hlas herečka Barbora Hrzánová. Hudbu k večerníčku zkomponoval skladatel Zdeněk Zdeněk.

Celý projek Čtyři uši na mezi vznikl kreslenou a ploškovou technologií animace ve studiu Anima Praha. Najde si tento nový večerníček cestu do srdcí malých, ale i velkých diváků?
12.01.2006, autor: SUNíčko
O MikešoviMožná jste zaznamenali, že již několik měsíců vychází na pultech novinových stánku časopis Země pohádek s DVD přílohou plnou vybraných Večerníčkových pohádek.

Tento měsíc je v prodeji Země pohádek s přílohou "O kocouru Mikešovi". Klasická Večerníčkova pohádka podle knihy Josefa Lady se představí v devíti příbězích o celkové délce 60 minut.

Společně s Mikešem je stále v prodeji vánoční speciál Země pohádek s DVD přílohou "To nejlepší z večerníčků". Každé číslo je možné zakoupit za pouhých 199 Kč.
10.01.2006, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com