Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -19941752 lety jste mohli vidět .Od dnešního dne můžete opět vyhledávat v historii večerníčků. Zprovoznili jsme pro vás pracovní verzi vyhledávácího systému z původních stránek, který snad již brzy nahradíme novým a přehlednějším systémem. Pro hledání používejte odkaz v levém menu. Ještě jednou se tímto omlouvám za nedostatečnou funkčnost stránek po neplánovaně rychlém přechodu na nový hosting.
13.12.2005, autor: Robert Štípek
Vítejte na nových stránkých serveru VECERNICEK.com. Díky problémům s původním hostingem jsme byli nuceni spustit tyto stránky předčasně a proto tu ještě celá řada věcí nefunguje v čele se samotným vyhledáváním v databázi. Mělo by být jen otázkou dnů než se vše podaří uvést zpět v život a společně s tím přibudou i nové rubriky. Doufáme, že nové stránky pro vás budou mnohem přehlednější a útulnější.
08.12.2005, autor: Robert Štípek
Mach a ŠebestováČeská televize nabídne novou, zřejmě však poslední řadu populárního večerníčku o žácích 3.B Machovi a Šebestové. V osmi dílech se dvojice s nerozlučným psím kamarádem Jonatánem tentokrát vypraví na cesty. "Osm dílů mohou diváci zhlédnout od soboty 19. listopadu, tradičně na ČT1 od 19:00," sdělil mluvčí ČT Martin Krafl. Celá zpráva Celá zpráva.
19.11.2005, autor: Robert Štípek
Autor výtvarné podoby Maxipsa Fíka letos oslavil sedmdesáté narozeniny. Jiří Šalamoun stále kreslí, vystavuje a také skládá básničky. Tvůrce zdánlivě dětských kreseb rád používá slova "trochu" a "snad". Souhlasí s výtvarníkem Jiřím Slívou, který mu říká opatrný pesimista. Málokdo dnes ví, že Maxipes Fík mel předobraz v Šalamounově vlastním bobtailovi Elsterovi. Pokračování článku z časopisu Týden najdete zde.
14.11.2005, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com