Vyhledávání:
Rozšířené hledání
Před -19334731 lety jste mohli vidět .Právě on totiž jako šestiletý kluk namluvil legendární věty "Dobrý večer" a "Dobrou noc", se kterými usínalo už několik generací holčiček a kluků. "Když tu znělku v televizi slyším, už mě ani nenapadne, že to jsem já. Ten hlas je pro mě cizí," přiznává Citavý. Celá zpráva Celá zpráva.
12.05.2005, autor: Robert Štípek
Nejoblíbenější dětský pořad na české obrazovce Večerníček slaví letos 40 let od svého vzniku, a protože jeho příběhy mají u dětí velký úspěch i v knižní podobě, připravilo nakladatelství Albatros výběr toho nejlepšího, co se za dlouhých 40 let dětem nejvíc líbilo.

V barevné a bohatě ilustrované knížce najdete dvacet příběhů těch nejoblíbenějších postaviček, jako jsou Mach a Šebestová, Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka, Malá čarodějnice, Bob a Bobek, Runcaje s Mankou i Cipískem, Štaflík a špagetka, Maková panenka a motýl Emanuel nebo Víla Amálka či neposedná koťata Macourek, Camfourek a Pacička.
Zdroj: Albatros.
04.05.2005, autor: Robert Štípek
Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný, Josef Dvořák - to budou letos hvězdy už 4. ročníku Mezinárodního filmového festivalu animovaných filmů. AniFest 2005 proběhne v jihočeské Třeboni od 5. do 11. května a bude to velká sláva: všemi milovaný Večerníček České televize oslaví 40. narozeniny. "A že to byl boj, aby přežil," řekl Blesku Jiří Chalupa, šéfredaktor Centra tvorby pro děti a mládež ČT. Celá zpráva Celá zpráva.
02.05.2005, autor: Robert Štípek
Nebojte se, blechy na vás nepřeskočí, poškrábal se Maxipes Fík. Kadaňská radnice v pondělí představila tuto postavu spisovatele Rudolfa Čechury a výtvarníka Jiřího Šalamouna. Fík se totiž před 30 lety nedaleko Kadaně narodil a v květnu tu bude své kulatiny bouřlivě oslavovat. Více na stránkách serveru idnes.cz.
26.04.2005, autor: Robert Štípek

<< Novější­ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starší >>

Content Management Powered by CuteNewsCopyright (c) 2005 VECERNICEK.com